o PRIMODIUM

Gabinet Terapeutyczno-Szkoleniowy PRIMODIUM został założony we wrześniu 2007 roku. Podstawowym celem jego działaności było i jest świadczenie usług psychologicznych w formie diagnozy psychologicznej, pomocy psychologicznej, psychoterapii oraz warsztatów i szkoleń psychologicznych.

Idee, wokół których została zbudowana marka PRIMODIUM to psychosomatyczna jedność istoty ludzkiej oraz holistyczne podejście do zdrowia i choroby.

Symptomy zaburzeń są w tym wypadku rozumiane jako symboliczne komunikaty nieuświadomionej części Ja dotyczące sfrustrowanych potrzeb, niewyrażonych emocji, nieuleczonych traum. Domagają się usłyszenia i uleczenia. Nawiązanie z nimi bezpiecznego, uważnego kontaktu wydobywa je z mroku i nadaje im właściwe znaczenie. Otwiera drogę ku zrozumieniu i ukojeniu. Przywraca radość życia.

PRIMODIUM znaczy POCZĄTEK
Gabinet Primodium to początek dobrych zmian!

Tutaj znajduje się Regulamin korzystania z usług indywidualnych oraz grupowych, świadczonych przez PRIMODIUM. Prosimy o zapoznanie się z nim przed pierwszym spotkaniem w gabinecie.

REGULAMIN

GALERIA ZDJĘĆ

Photo by Csaba Talabeer on Unsplash
Diagnoza PsychologicznaDiagnoza Psychologiczna

Zapraszam osoby kwalifikowane do operacji bariatrycznych, zainteresowane diagnozą swojego stanu emocjonalnego, osobowości i zachowania oraz zaniepokojone objawami zaburzeń psychicznych.

Pomoc PsychologicznaPomoc Psychologiczna

Zapraszam osoby doświadczające ważnych zmian życiowych i kryzysów psychologicznych, z obniżonym poczuciem własnej wartości, z dolegliwościami i zaburzeniami psychosomatycznymi, z trudnościami psychologicznymi towarzyszącymi chorobom somatycznym (szczególnie otyłości), zestresowane, nie radzące sobie z trudnościami interpersonalnymi, sytuacjami konfliktowymi, trudnościami wychowawczymi, doświadczające przemocy domowej lub żałoby.

PsychoterapiaPsychoterapia

Zapraszam osoby z zaburzeniami psychosomatycznymi, lękowymi, depresyjnymi, z zaburzeniami odżywiania i uzależnione od jedzenia, z zaburzeniami obrazu własnego ciała lub otyłością.

Warsztaty i SzkoleniaWarsztaty i Szkolenia

Zapraszam osoby i instytucje zainteresowane tematyką szeroko rozumianej psychologii zdrowia oraz tematyką kompetencji interpersonalnych w relacjach osobistych i zawodowych.

NEWSLETTER

[wysija_form id="1"]

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o nowościach i zmianach na stronie.

INFORMACJE KONTAKTOWE


PRIMODIUM Monika Bąk-Sosnowska
ul. Generała Zygmunta Waltera-Jankego 165/2
40-617 Katowice
tel.: +48 530 704 656
tel.: +48 601 265 502
e-mail: primodium.katowice@gmail.com