Poradnictwo psychodietetyczne

Photo by Ola Mishchenko on Unsplash

Psychodietetyka zajmuje się zależnościami pomiędzy psychiką a odżywianiem się. Pomaga zrozumieć, dlaczego pod wpływem określonych myśli, przekonań, emocji lub wydarzeń sięgamy po określony produkt spożywczy, albo jak stres wpływa na apetyt i żywieniowe preferencje.

W ramach poradnictwa psychodietetycznego możliwa jest analiza indywidualnych nawyków związanych z jedzeniem oraz sformułowanie konkretnych wskazówek w celu ich skutecznej zmiany.

W Primodium poradnictwa psychodietetycznego udzielają:

dr hab. Monika Bąk-Sosnowska, prof. SUM
mgr Adriana Modrzejewska
lic. Sandra Nandzik

Diagnoza PsychologicznaDiagnoza Psychologiczna

Zapraszam osoby kwalifikowane do operacji bariatrycznych, zainteresowane diagnozą swojego stanu emocjonalnego, osobowości i zachowania oraz zaniepokojone objawami zaburzeń psychicznych.

Pomoc PsychologicznaPomoc Psychologiczna

Zapraszam osoby doświadczające ważnych zmian życiowych i kryzysów psychologicznych, z obniżonym poczuciem własnej wartości, z dolegliwościami i zaburzeniami psychosomatycznymi, z trudnościami psychologicznymi towarzyszącymi chorobom somatycznym (szczególnie otyłości), zestresowane, nie radzące sobie z trudnościami interpersonalnymi, sytuacjami konfliktowymi, trudnościami wychowawczymi, doświadczające przemocy domowej lub żałoby.

PsychoterapiaPsychoterapia

Zapraszam osoby z zaburzeniami psychosomatycznymi, lękowymi, depresyjnymi, z zaburzeniami odżywiania i uzależnione od jedzenia, z zaburzeniami obrazu własnego ciała lub otyłością.

Warsztaty i SzkoleniaWarsztaty i Szkolenia

Zapraszam osoby i instytucje zainteresowane tematyką szeroko rozumianej psychologii zdrowia oraz tematyką kompetencji interpersonalnych w relacjach osobistych i zawodowych.

NEWSLETTER

[wysija_form id="1"]

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o nowościach i zmianach na stronie.

INFORMACJE KONTAKTOWE


PRIMODIUM Monika Bąk-Sosnowska
ul. Generała Zygmunta Waltera-Jankego 165/2
40-617 Katowice
tel.: +48 530 704 656
tel.: +48 601 265 502
e-mail: primodium.katowice@gmail.com