Psychoterapia

Celem psychoterapii jest uzyskanie trwałej, pozytywnej zmiany w zakresie stanu psychicznego i /lub funkcjonowania psychologicznego człowieka.
Udział w psychoterapii wymaga świadomej zgody pacjenta/klienta i jego gotowości do zmiany, aktywności oraz współpracy z terapeutą.

Metody pracy psychoterapeutycznej, czas jej trwania oraz częstość spotkań różnią się w zależności od stosowanego podejścia teoretycznego.

Chociaż nie jesteśmy w stanie zmienić przeszłości, możemy zmieniać obrazy i emocje dotyczące przeszłości. Nosimy je w sobie często nieświadomi ich istnienia, a one oddziaływują na nasze postrzeganie rzeczywistości, podemowane decyzje, samopoczucie, relacje z innymi. Odkrywając i uleczając swoje rany z przeszłości, możemy odzyskać spokój i zacząć żyć pełnią życia w sposób, o jakim sami zdecydujemy.

W Primodium konsultacji psychologicznych udzielają:

dr hab. Monika Bąk-Sosnowska, prof. SUM

mgr Adriana Modrzejewska


„Nie jestem tym, co mi się przydarzyło. Jestem tym, kim wybrałem, aby się stać.”

Carl Gustav Jung

Diagnoza PsychologicznaDiagnoza Psychologiczna

Zapraszam osoby kwalifikowane do operacji bariatrycznych, zainteresowane diagnozą swojego stanu emocjonalnego, osobowości i zachowania oraz zaniepokojone objawami zaburzeń psychicznych.

Pomoc PsychologicznaPomoc Psychologiczna

Zapraszam osoby doświadczające ważnych zmian życiowych i kryzysów psychologicznych, z obniżonym poczuciem własnej wartości, z dolegliwościami i zaburzeniami psychosomatycznymi, z trudnościami psychologicznymi towarzyszącymi chorobom somatycznym (szczególnie otyłości), zestresowane, nie radzące sobie z trudnościami interpersonalnymi, sytuacjami konfliktowymi, trudnościami wychowawczymi, doświadczające przemocy domowej lub żałoby.

PsychoterapiaPsychoterapia

Zapraszam osoby z zaburzeniami psychosomatycznymi, lękowymi, depresyjnymi, z zaburzeniami odżywiania i uzależnione od jedzenia, z zaburzeniami obrazu własnego ciała lub otyłością.

Warsztaty i SzkoleniaWarsztaty i Szkolenia

Zapraszam osoby i instytucje zainteresowane tematyką szeroko rozumianej psychologii zdrowia oraz tematyką kompetencji interpersonalnych w relacjach osobistych i zawodowych.

NEWSLETTER

[wysija_form id="1"]

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o nowościach i zmianach na stronie.

INFORMACJE KONTAKTOWE


PRIMODIUM Monika Bąk-Sosnowska
ul. Generała Zygmunta Waltera-Jankego 165/2
40-617 Katowice
tel.: +48 530 704 656
tel.: +48 601 265 502
e-mail: primodium.katowice@gmail.com