lic. Sandra Nandzik

Dietetyk o specjalności dietetyka kliniczna, absolwentka Śląskiej Wyższej Szkoły Medycznej w Katowicach. Studentka psychologii na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Stale poszerza swoją wiedzę poprzez udział w szkoleniach i konferencjach z dietetyki klinicznej, pediatrycznej oraz psychodietetyki.

Do jej głównych zainteresowań należy nutripsychiatria, psychodietetyka, dietoterapia zaburzeń metabolicznych oraz chorób cywilizacyjnych.

W swojej pracy skupia się na edukacji żywieniowej oraz trwałej zmianie nawyków żywieniowych. Kieruje się dietetyką opartą na aktualnej wiedzy żywieniowej i standardach medycznych. 

Diagnoza PsychologicznaDiagnoza Psychologiczna

Zapraszam osoby kwalifikowane do operacji bariatrycznych, zainteresowane diagnozą swojego stanu emocjonalnego, osobowości i zachowania oraz zaniepokojone objawami zaburzeń psychicznych.

Pomoc PsychologicznaPomoc Psychologiczna

Zapraszam osoby doświadczające ważnych zmian życiowych i kryzysów psychologicznych, z obniżonym poczuciem własnej wartości, z dolegliwościami i zaburzeniami psychosomatycznymi, z trudnościami psychologicznymi towarzyszącymi chorobom somatycznym (szczególnie otyłości), zestresowane, nie radzące sobie z trudnościami interpersonalnymi, sytuacjami konfliktowymi, trudnościami wychowawczymi, doświadczające przemocy domowej lub żałoby.

PsychoterapiaPsychoterapia

Zapraszam osoby z zaburzeniami psychosomatycznymi, lękowymi, depresyjnymi, z zaburzeniami odżywiania i uzależnione od jedzenia, z zaburzeniami obrazu własnego ciała lub otyłością.

Warsztaty i SzkoleniaWarsztaty i Szkolenia

Zapraszam osoby i instytucje zainteresowane tematyką szeroko rozumianej psychologii zdrowia oraz tematyką kompetencji interpersonalnych w relacjach osobistych i zawodowych.

NEWSLETTER

[wysija_form id="1"]

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o nowościach i zmianach na stronie.

INFORMACJE KONTAKTOWE


PRIMODIUM Monika Bąk-Sosnowska
ul. Generała Zygmunta Waltera-Jankego 165/2
40-617 Katowice
tel.: +48 530 704 656
tel.: +48 601 265 502
e-mail: primodium.katowice@gmail.com