lek. Barbara Peterko-Budniok

                                                             Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, specjalista medycyny rodzinnej, pediatrii, specjalista leczenia otyłości certyfikowany przez Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością.

Jest również absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie – specjalizacja Prawo Medyczne i Bioetyka oraz Akademii Ekonomicznej w Katowicach – specjalizacja Zarzadzanie w Ochronie Zdrowia.

Jest lekarką z 29 letnim doświadczeniem zawodowym, która w pracy z pacjentem łączy wiedzę medyczną z pasją do życzliwej pomocy pacjentom w poszukiwaniu rozwiązań problemów zdrowotnych. W Primodium prowadzi konsultacje lekarskie dla pacjentów, pracując w interdyscyplinarnym zespole profesjonalistów medycznych, w zakresie leczenia otyłości i chorób psychosomatycznych.

W pracy zawodowej łączy: pasję do kreatywnego rozwiązywania problemów, doświadczenie (również własne jako pacjenta), umiejętność pracy metodą mentoringu, gdzie partnerska relacja pomiędzy lekarzem i pacjentem pomaga w rozwoju samoświadomości, a w efekcie daje odwagę pacjentowi do podjęcia leczenia i wyboru własnej drogi do zdrowia.

 

Diagnoza PsychologicznaDiagnoza Psychologiczna

Zapraszam osoby kwalifikowane do operacji bariatrycznych, zainteresowane diagnozą swojego stanu emocjonalnego, osobowości i zachowania oraz zaniepokojone objawami zaburzeń psychicznych.

Pomoc PsychologicznaPomoc Psychologiczna

Zapraszam osoby doświadczające ważnych zmian życiowych i kryzysów psychologicznych, z obniżonym poczuciem własnej wartości, z dolegliwościami i zaburzeniami psychosomatycznymi, z trudnościami psychologicznymi towarzyszącymi chorobom somatycznym (szczególnie otyłości), zestresowane, nie radzące sobie z trudnościami interpersonalnymi, sytuacjami konfliktowymi, trudnościami wychowawczymi, doświadczające przemocy domowej lub żałoby.

PsychoterapiaPsychoterapia

Zapraszam osoby z zaburzeniami psychosomatycznymi, lękowymi, depresyjnymi, z zaburzeniami odżywiania i uzależnione od jedzenia, z zaburzeniami obrazu własnego ciała lub otyłością.

Warsztaty i SzkoleniaWarsztaty i Szkolenia

Zapraszam osoby i instytucje zainteresowane tematyką szeroko rozumianej psychologii zdrowia oraz tematyką kompetencji interpersonalnych w relacjach osobistych i zawodowych.

NEWSLETTER

[wysija_form id="1"]

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o nowościach i zmianach na stronie.

INFORMACJE KONTAKTOWE


PRIMODIUM Monika Bąk-Sosnowska
ul. Generała Zygmunta Waltera-Jankego 165/2
40-617 Katowice
tel.: +48 530 704 656
tel.: +48 601 265 502
e-mail: primodium.katowice@gmail.com