Szczegółowe informacje dotyczące zakupu i realizacji Bonu Podarunkowego

Aby zakupić bon podarunkowy należy wpłacić na konto Primodium (27 1140 2004 0000 3202 4795 3119) dowolną kwotę, która stanowi wartość konkretnej usługi lub kilku usług. Może to być pełna kwota lub częściowa (wtedy pacjent/klient dopłaci brakującą część na wizycie). W tytule przelewu należy wpisać: Bon podarunkowy. Następnie należy na adres mailowy Primodium (primodium.katowice@gmail) wysłać potwierdzenie przelewu. Jeśli nabywca chce samodzielnie uzupełnić dane na bonie (imię i nazwisko obdarowanego oraz kwotę), w zwrotnym e-mailu otrzyma bon (w formacie jpg) z indywidualnym numerem. Taki bon można wypełnić po wydrukowaniu lub w programie Paint. Jeśli nabywca chce, aby bon został wypisany przez nas, w mailu z potwierdzeniem wpłaty powinien podać imię i nazwisko obdarowanego. Wówczas w odpowiedzi zwrotnej otrzyma w pełni wypełniony bon, gotowy do wydrukowania lub przesłania obdarowanemu drogą elektroniczną (np. przez e-mail, sms, WhatsApp, Messenger). Aby zrealizować bon, osoba obdarowana musi w ciągu pół roku od zakupu zadzwonić do Rejestracji Primodium (tel. 530 704 656) i umówić się na konkretną wizytę. Na miejscu przed wizytą zostanie poproszona o okazanie bonu w wersji wydrukowanej lub elektronicznej (np. w formie zdjęcia w telefonie). W przypadku, gdy wartość bonu jest niższa niż cena usługi, posiadacz bonu zostanie poproszony o dopłacenie różnicy.

Diagnoza PsychologicznaDiagnoza Psychologiczna

Zapraszam osoby kwalifikowane do operacji bariatrycznych, zainteresowane diagnozą swojego stanu emocjonalnego, osobowości i zachowania oraz zaniepokojone objawami zaburzeń psychicznych.

Pomoc PsychologicznaPomoc Psychologiczna

Zapraszam osoby doświadczające ważnych zmian życiowych i kryzysów psychologicznych, z obniżonym poczuciem własnej wartości, z dolegliwościami i zaburzeniami psychosomatycznymi, z trudnościami psychologicznymi towarzyszącymi chorobom somatycznym (szczególnie otyłości), zestresowane, nie radzące sobie z trudnościami interpersonalnymi, sytuacjami konfliktowymi, trudnościami wychowawczymi, doświadczające przemocy domowej lub żałoby.

PsychoterapiaPsychoterapia

Zapraszam osoby z zaburzeniami psychosomatycznymi, lękowymi, depresyjnymi, z zaburzeniami odżywiania i uzależnione od jedzenia, z zaburzeniami obrazu własnego ciała lub otyłością.

Warsztaty i SzkoleniaWarsztaty i Szkolenia

Zapraszam osoby i instytucje zainteresowane tematyką szeroko rozumianej psychologii zdrowia oraz tematyką kompetencji interpersonalnych w relacjach osobistych i zawodowych.

NEWSLETTER

[wysija_form id="1"]

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o nowościach i zmianach na stronie.

INFORMACJE KONTAKTOWE


PRIMODIUM Monika Bąk-Sosnowska
ul. Generała Zygmunta Waltera-Jankego 165/2
40-617 Katowice
tel.: +48 530 704 656
tel.: +48 601 265 502
e-mail: primodium.katowice@gmail.com