dr n. o zdr. Judyta Zachwieja

Fizjoterapeutka uroginekologiiczna oraz pediatryczna

Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach 

Były wykładowca akademicki w ramach zajęć praktycznych ze studentami kierunku położnictwo i pielęgniarstwo.

Fizjoterapeutka z doświadczeniem i pasją, od najmłodszych lat związana ze sportem, instruktor jogi, pilates, zafascynowana anatomią, pracą z oddechem, hipopresją, dnem miednicy.

Doświadczenie i kwalifikacje zdobywała na Katedrze i Oddziale Ginekologii i Położnictwa Śum, Hospicjum dziecięcym, Niepublicznych Poradniach Psychologiczno Pedagogicznych oraz uczestnicząc w cyklu szkoleń Fundacji Aenon. Zawodowy obszar zainteresowań obejmuje fizjoterapię urologiczną, ginekologiczną, proktologiczną kobiet na każdym etapie ich rozwoju i życia w tym aktywność fizyczną kobiet przygotowujących się do ciąży, kobiet ciężarnych oraz reedukację poporodową i reedukację pielęgnacji noworodka/ niemowlęcia.

Prywatnie zwolenniczka mindfulness uwielbia wspinaczki górskie, balet, pilates oraz jogę. 

Diagnoza PsychologicznaDiagnoza Psychologiczna

Zapraszam osoby kwalifikowane do operacji bariatrycznych, zainteresowane diagnozą swojego stanu emocjonalnego, osobowości i zachowania oraz zaniepokojone objawami zaburzeń psychicznych.

Pomoc PsychologicznaPomoc Psychologiczna

Zapraszam osoby doświadczające ważnych zmian życiowych i kryzysów psychologicznych, z obniżonym poczuciem własnej wartości, z dolegliwościami i zaburzeniami psychosomatycznymi, z trudnościami psychologicznymi towarzyszącymi chorobom somatycznym (szczególnie otyłości), zestresowane, nie radzące sobie z trudnościami interpersonalnymi, sytuacjami konfliktowymi, trudnościami wychowawczymi, doświadczające przemocy domowej lub żałoby.

PsychoterapiaPsychoterapia

Zapraszam osoby z zaburzeniami psychosomatycznymi, lękowymi, depresyjnymi, z zaburzeniami odżywiania i uzależnione od jedzenia, z zaburzeniami obrazu własnego ciała lub otyłością.

Warsztaty i SzkoleniaWarsztaty i Szkolenia

Zapraszam osoby i instytucje zainteresowane tematyką szeroko rozumianej psychologii zdrowia oraz tematyką kompetencji interpersonalnych w relacjach osobistych i zawodowych.

NEWSLETTER

[wysija_form id="1"]

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje
o nowościach i zmianach na stronie.

INFORMACJE KONTAKTOWE


PRIMODIUM Monika Bąk-Sosnowska
ul. Generała Zygmunta Waltera-Jankego 165/2
40-617 Katowice
tel.: +48 530 704 656
tel.: +48 601 265 502
e-mail: primodium.katowice@gmail.com